Інше

Пошук по Сайту

Інші категорії каталогу міста

Картинка користувача Exlibra ua.

Отримання EORI і A1

Контактна Особа: 

Exlibra Lutsk

Телефони: 

0667462504
Компанія Exlibra в Луцьку з головним офісом в Любліні пропонує послуги з отримання номеру eori , а також отримання форми A1 Якщо ви потребуєте допомоги-звертайтесь будь-яким зручним для Вас способом!Ми розмовляємо російською, польською та українською мовами. На вказаному номері є додаток Viber і Whats Up! Відділ в Україні знаходиться за адресою:м. Луцьк, просп. Волі 42, офіс 401 Більше інформації у нас на сайті www.exlibra.com.ua
Картинка користувача Exlibra ua.

Відшкодування в Польщі

Контактна Особа: 

Exlibra Lutsk

Телефони: 

0667462504
Ви потрапили в ДТП на території Польщі? Отримали травми при виконанні своїх професійних обов'язків? Пошкодили авто у випадку на дорозі? Ви маєте право на відшкодування завданих збитків! Допомагаємо отримати відшкодування потерпілим у зв'язку з ДТП -відшкодування, компенсація, поворот витрат лікування, втрачені доходи, ренти, суми приготування до іншої професії. Ведемо справи від імені: - водіїв - пасажирів - велосипедистів - пішоходів Допоможемо, якщо ви потерпіли при виконанні професійних обов'язків і результатом цього стали травми або смерть.
Картинка користувача Exlibra ua.

Правова допомога для фірм в Польщі/фірма в Польщі

Контактна Особа: 

Exlibra Lutsk

Телефони: 

0667462504
Якщо давно задумушся про відкриття власної фірми чи представництва у Польщі,але не знаєш як це зробити? Плануєш розширити власний бізнес на Польщу та ЄС та потребуєш допомоги?
Картинка користувача sergej.andronik_yandex_283380783.

Sex-shop Hot Dreams товари для дорослих 18+

Контактна Особа: 

Кирилл

Телефони: 

(099)0535990
(098)3004749
(063)1331610
Інтернет-магазин "Hot Dreams"- це не простий магазин, адже ми пропонуємо придбати не звичайні товари, а купити справжнє задоволення. Магазин допомагає кожному зробити своє життя яскравішим, приємніше і цікавіше. Кожному відомо, що тієї чоловік, який може похвалитися гармонією в особистому житті, успішніше у всіх починаннях, працює краще, приємніше в спілкуванні. Інтернет-магазин зможе допомогти кожному знайте те, що йому потрібно. Наприклад, парі, які довгий час зможуть знайте величезну кількість способів, щоб урізноманітнити своє статеве життя, разом з нашим магазином.
Картинка користувача Григорий Алексеевич.

Мазут М-100, авіаційний гас (JP54), дизпаливо (D2) оптом, на експорт.

Контактна Особа: 

Григорий Алексеевич

Телефони: 

+380688700180
Продам авіаційний гас (JP 54), дизельне паливо (D2) (забезпечимо будь-які обсяги), мазут на експорт ( до 500000мт в міс.), разові угоди, річні контракти. Будемо раді співпрацювати з Вами. Доставка. Виробництво: Росія, Іран.
Картинка користувача Григорий Алексеевич.

Карбамід, селітра (міндобрива) по Україні і на експорт.

Контактна Особа: 

Григорий Алексеевич

Телефони: 

+380688700180
Продаємо карбамід, DAP, NPK, Селітра, Сірка грудкова, Сірка гранульована по Україні і на експорт. Розумні ціни, доставка. Транспортування – авто, ж/д, морським транспортом. Виконаємо обсяг до 200000мт в місяць, разові угоди, річні контракти. Для оптових покупців можливість самовивозу продукції зі складів, так і безпосередньо з заводу-виробника. Індивідуальний підхід. Досвід роботи на ринку понад 15 років.
Картинка користувача dianavyshniak.

Виготовлення стендів, табличок, вказівників

Контактна Особа: 

Діана

Телефони: 

(063) 749-46-31
(068) 240-29-55
Виготовлення стендів (куточки споживача, графік роботи ін) Із пластику потрібної Вам товщини і кольору. Можуть мати спеціальні кишені для сертифікатів, свідоцтв, книги скарг та пропозицій, бувають з постійною та змінною інформаціею. Таблички, вказівники - виготовляються будь-яких параметрів і розмірів. Адміністративні, інтерєрні, офісні таблички є обовязковими для багатьох організацій.

Сторінки

Підписатися на RSS - Інше